Kalitenin doğru adresi : Venge Orman
Plywood-orman-ürünü

Plywood


Plywood yoğun olarak inşaat sektöründe kullanılan bir orman ürünüdür. Suya dayanıklı ve yüksek mukavemetli bir ürün olması nedeni ile beton kalıplarda ve sıvasız kalıp sistemleri için en uygun malzemedir. Plywood çam, kayın, huş (birch) gibi dayanıklı ağaçlardan imal edilmektedir. Plywood dış yüzeyleri fenolik reçine emdirilmiş kraft kağıdı ile kaplanmıştır. 7, 9, 11 ve 13 kat papel olacak şekilde imal edilirler.

Plywood, mekanik dayanıklılığa sahip olup hafif bir malzemedir. İnşaatlarda sıva maliyetlerini azaltıp kalıp döşeme sürelerinde zaman tasarrufu sağlamaktadır.

PLYWOOD KULLANAN SEKTÖRLER :
Dekorasyon, İnşaat, Kutu Ambalaj, Otomotiv, Reklam Tabela, Reklam Ajansları, Sahne ve yapı firmalarıdır.

Plywood ingilizce bir terim olup Ülkemizdeki anlamı filmli kontrplak' dır ve pleymut diye de adlandırılır, plywood'u diğer ürünlerden ayıran en büyük özelliği üzerinde en az 120/gr fenolik kraft kağıdı olmasıdır.

Hızlı ve emniyetli çalışılır. Levhaların bulundukları ortam koşullarına uyum sağlayabilmesi için işlemlerden önce 24 saat kullanılacağı ortamda tutulması gerekir.18 x 1250 x 2500 mm Plaka

Ukrayna'dan ithal Huş Papellerden Ülkemizde üretilen 18 mm DB Huş Plywood 13 katman olarak üretilmiştir. DB orjinal logosu bulunmakta olup ürün kalite standardı olarak piyasada iyi bir yere sahiptir. Ürün Filmli Kontrplak, Pleymut diyede adlandırılır.

Plywood-modelleri


18 x 1250 x 2500 mm Plywood Plaka

Brezilyadan ithal edilmektedir. Çam ağacından elde edilen Plywood 18 mm 7 katman olarak üretilmiştir. Ürün Filmli Kontrplak, Pleymut diyede adlandırılır.

Plywood-fiyatları