Kalitenin doğru adresi : Venge Orman
Suntalam-çeşitleri

Suntalam & MDFlam

Sunta ve MDF çeşitleri firmamızda her ebat ve kalınlıkta bulunmaktadır. Ayrıca kesim ve ebatlandırma hizmetimiz mevcuttur.

SUNTALAM :


Zengin desen ve renk çeşidiyle sunulan Suntalam yaşadığınız tüm mekanların dekorasyonunda, mutfak, banyo ve modüler mobilya üretiminde tercih edilir ve beğeni ile kullanılır. Özel reçetelerle üretilen melaminli reçinelerle emprenye edilen dekor kağıtları yonga levha üzerine yüksek basınçlı preslerde preslenerek suntalam üretilir. Emprenye esnasındaki kimyasal işlemler sayesinde, çizilmeye, yanmaya ve suya dayanıklı bir yüzey elde edilir. Suntalam, günün moda desen ve renklerinden oluşan zengin ürün yelpazesi ve yüksek kalitesiyle Türkiye’de ve dünyanın bir çok ülkesinde pazara sunulur ve büyük bir beğeni ile kullanılır.


MDFLAM :


Zengin desen ve renk çeşileriyle sunulan MDFLAM’lar yaşadığınız tüm mekanların dekorasyonunda, mutfak, banyo ve modüler mobilya üretiminde tercih edilir ve beğeni ile kullanılır. Özel reçetelerle üretilen melaminli reçinelerle emprenye edilen dekor kağıtları MDF levha üzerine yüksek basınçlı preslerde preslenerek MDFLAM üretilir. Emprenye esnasındaki kimyasal işlemler sayesinde, çizilmeye, yanmaya ve suya dayanıklı bir yüzey elde edilir. MDFLAM, günün moda desen ve renklerinden oluşan zengin ürün yelpazesi ve yüksek kalitesiyle Türkiye’de ve dünyanın bir çok ülkesinde pazara sunulur ve büyük bir beğeni ile kullanılır.

Ebatları : (2,10cm * 2,80cm - 1,83cm * 3,66cm)